Tworzymy rozwiązanie, które podbija świat.

GrandNode to najjaśniejszy punkt na mapie rozwiązań e-commerce. Jesteśmy młodym, zaangażowanym zespołem programistów pasjonujących się handlem elektronicznym i programowaniem. Daje nam to możliwość stworzenia przełomowej platformy do tworzenia sklepów internetowych lub portali sprzedażowych. Jesteśmy silnie związani ze społecznością i pomagamy ekosystemowi open source, dzieląc się naszym kodem i pomysłami już od wielu lat.

Nasza historia zaczyna się w 2015 roku, kiedy postanowiliśmy stworzyć nasze, własne rozwiązanie do tworzenia sklepów internetowych. Znaleźliśmy niszę na rynku platform e-commerce i stworzyliśmy pierwszą platformę e-commerce opartą o .NET i MongoDB. To był początek fantastycznej podróży. W grudniu 2015 roku wydaliśmy pierwszą wersję beta w pełni funkcjonalnego rozwiązania.

W styczniu 2016 roku wydaliśmy pierwszą stabilną wersję GrandNode. Zaczęliśmy od wersji 3.60. Od początku mieliśmy jasną wizję platformy. Mamy kilka kluczowych, naszym zdaniem, punktów, na których jesteśmy skoncentrowani od pierwszej linijki w naszym repozytorium.

Chcieliśmy stworzyć najbardziej zaawansowane i najbardziej złożone rozwiązanie dedykowane programistom. Dzięki zaawansowanemu rozwiązaniu każdy programista jest w stanie zapewnić końcowemu użytkownikowi rozwiązanie dostosowane nawet do najbardziej wymagających potrzeb.

Aby globalnie rozpowszechniać informacje o GrandNode, stworzyliśmy program partnerski. W pierwszym roku programu partnerskiego pozyskujemy 29 partnerów w zakresie rozwiązań. Kluczowy dla nas był koniec roku 2019, kiedy podpisaliśmy umowę partnerską z naszym pierwszym partnerem platinium.

back to top
Filters