Płatności Autorize.NET

Authorize.Net to jeden z liderów rozwiązań płatniczych, który sprawia, że przyjmowanie płatności jest bezpieczne, łatwe i niedrogie. Z Authorize.NET korzysta prawie 400 000 sprzedawców z całego świata. Authorize.Net obsługuje sprzedawców w Ameryce Północnej, Europie i Australii i zapewnia bezpłatne wsparcie dla handlowców, akceptację wielu walut, narzędzi do śledzenia i blokowania oszustw oraz wirtualny terminal.

Zacznij akceptować płatności w sklepie internetowym GrandNode z Authorize.Net, stabilnym dostawcą usług płatniczych e-commerce.

Dlaczego Authorize.Net?

  • - Wiodący dostawca płatności od 1996 roku z ponad 400 000 aktywnymi sprzedawcami
  • - Akceptacja wielu walut
  • - Brak umów czy długo terminowych zobowiązań
  • - Łatwa instalacja
GLOBALNIE
ROZPOZNAWALNE
WIODĄCY
DOSTAWCA
ZWIĘKSZA
KONWERSJĘ

Jak to działa?

Authorize:

Gdy klienci używają swoich kart do dokonania zakupu, proces sprawdzania, czy klient ma wystarczające środki do dokonania zakupu, nazywa się autoryzacją.

Capture:

Następnie bank klienta sprawdza, czy środki są dostępne i blokuje te środki.

Settlement:

Proces wysyłania środków z konta klienta do banku handlowego nazywa się rozliczeniem. Sieć płatności obsługuje rozliczenia.

Uprość sposób płacenia za zamówienie w swoim sklepie. Zwiększ zaufanie swoich klientów i zaoferuj im ulubione metody płatności! Authorize.NET daje możliwość akceptowania kart kredytowych, płatności zbliżeniowe i e-czeków.

Authorize.Net to jeden z najprostszych sposobów pobierania płatności w Twoim sklepie. Umożliwi to otrzymywanie płatności kartą kredytową.

Wyślij wiadomość
Cena
$199.00
Wyślij wiadomość
Wspierane wersje: 4.60 , 4.70 , 4.80 , 4.90 , v2-1.0
back to top
Filters